הדברה ירוקה


חיפשנו באופן רנדומלי באינטרנט את המושג "הדברה ירוקה" ומצאנו: "אכן כן, קימת חיה כזו שנקראת הדברה ירוקה והיא עונה גם לשמה השני – "הדברה אקולוגית". הדברות ירוקות הן הדברות עם רעילות יחסית נמוכה, מה שמאפשר שימוש באותם חומרים ללא חשש מפגיעה במערכת האקולוגית שלנו.....מצד אחד רעילות נמוכה לבני אדם, חיות מחמד....מצד שני רעילות גבוהה כנגד מזיקים"

רעילות נמוכה, האמנם?

חומרי ההדברה המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה שכיום מדבירים שפועלים לפי החוק משתמשים בו נקראים: חומרי פירטרואידים . פירטרואידים (pyrethroids) "רעלים הפועלים באמצעות מגע ישיר עם גוף המזיק. הרעלים חודרים בעד לקטויקולה (שריון החרק) או דרך הטריכאות (צינורות הנשימה)" מתוך ויקיפדיה.

אז הגענו למסקנה, משתמשים ברעלים. אז מה עושים כדי שזה יהיה בטוח לחיות המחמד, לנשים בהריון או לילדים?

יש להיצמד לקובץ ההנחיות שחברת 'תיק תק הדברות' שולחים לכל לקוח לנייד ונמסרים בע"פ על ידי המדביר, הקפדה אחר כללי הזהירות מאפשרת 100% בטחון ושקט נפשי.

חשוב להדגיש שצוות המדבירים שלנו מעדיפים לוותר על עבודה מול לקוח שבטוח שהוא צודק שיש דבר כזה 'חומרי הדברה לא רעילים' או בשמם השיווקי: חומר הדברה ירוק. והעיקר לא לרמות לקוח ולהישאר אמין ונאמן למוסר.

הדברה ירוקה פירושה חתול טורף עכבר.

אנחנו מציעים לכם לפנות לכל מדביר ולשאול אותו: תמסור לי בבקשה תמונה של השם של החומר בו אתה משתמש בריסוס. כמו כן, תמסור לי תמונה של רישיון ההדברה שלך. אנחנו מציעים לבדוק את תוקף הרישיון ולחוששים יש אפשרות גם לבדוק מול המשרד להגנת הסביבה את מספר הרישיון ואת תוקפו.

חברת 'תיק תק הדברות הסוף לג'וק' מתמחה בהרחקת ובהדברת מזיקים: תיקנים (ג'וקים), נחשים, ג'וקים, נמלים, מכרסמים ועוד.

את העבודה עושים תמיד בחיוך ומתוך ידיעה שאנחנו יוצאים בבוקר מהבית כדי לשמח עוד לקוח מרוצה.

ישנה רגישות כלפי אוכלוסיית גיל הזהב, אוכלוסייה בשכונות עמידר או כל מקרה דומה בו תינתן במעמד השיחה הנחה המיועדת במיוחד אליהם.


הכותרת החדשה שלי