הלקוחות שלנו ממליצים


טל מרציאנו:מודיעין

מהיכרות אישית וקצת לא נעימה עם חברת הדברות אחרת, אני כל כך שמחה על ההזדמנות להמליץ על המדביר מתניה שנתן לי את המענה מא' ועד ת', עוד בטרם הגיע להדביר אצלי! הסדר המופתי שהחברה הזאת בוחרת לעבוד חשובה כל כך במיוחד בעבודה מהסוג הזה, שכללי הבטיחות בראש סדר העדיפויות. כל כך לא מובן מאליו שיש שירות כזה, מקצועיות כזאת. המלצתי כבר לכל החברים שלי! כי על איכות לא מתפשרים. תודה!

טל מרציאנו

שירין וצדוק לב:פתח תקווה

אני רוצה לחלוק איתכם ולהמליץ בחום על המדביר יורם שנתן לנו שרות כה אדיב ובזמן. הגענו לדירה חדשה אחרי שיפוץ והיו בה המון נמלים ועכבישים יום לאחר הריסוס כולם נעלמו. ועד עכשיו מעופפים שנכנסים מתים ישר במקום!!! נפלא נפלא נפלא! ממליצה בחום אפילו ששכחתי לבקש את תעודת האחריות הוא הזכיר לי אותה בעצמו. אני יודעת שיש למי לפנות במקרה הצורך.

שירין וצדוק לב

יוסי רובן:ראשון לציון

שלחתי את הפרטים שלי דרך האתר ותוך פחות מחצי שעה חזרו אליי, מסרו לי פרטים על הדברה נגד יתושים, שלחו לי קובץ עם הנחיות לפני/אחרי והזמנתי אותם לדירה שלי בראשל"צ בת 4 חדרים. המדביר התקשר אליי לפני ווידא שעקבתי אחר ההנחיות, גם כשהוא הגיע הוא הקפיד להראות לי את הרשיון הדברה ולאחר מכן למסור לי את אישורי הביצוע והאחריות. רואים שאכפת להם וכיף לקבל שירות מאנשים כאלה!

יוסי רובן

יוגב מנחם:מבשרת ציון

הייתי עד לכל התהליך המופתי הזה כך שזה בעיקר מה שהרשים אותי כבר מהרגע הראשון: התקשרתי לטלפון ותוך זמן קצר נציגת שירות ענתה לי והעבירה אליי את כל המידע הרצוי כולל הצעת מחיר והנחיות כתובות למלא ג'וקים ומעופפים שנמצאו בבית של ההורים שלי. המדביר היה מקצועי ולא וויתר להדריך אותי על הנחיות לפני ואחרי הריסוס, הגעתו הייתה מהירה ו-באמת ב"תיק תק" הוא תיתק עבודה. אמיתי לגמריי. ההורים שלי התקשרו אליי אחרי ההדברה ואמרו לי ששיחקתי אותה. תודה רבה!

יוגב מנחם

אתי ויעקב רואס:נתניה

וואו שירות מדהים! אנחנו שבויים בקסם של שני האנשים האלה יורי ומתן, שבכל שנה מצילים אותנו מהג'וקים ומכל החיות הגועליות הקטנות האלה ומה לא. למרות שאנחנו מכירים כבר מלפני, תמיד הם יודעים להפריד ולהיות הכי מקצועיים שיש, מסבירים לנו את ההנחיות ואת כללי הבטיחות למרות שאנחנו כבר יודעים אותם בע"פ, תמיד יש להם בשלוף את הרישיון שלהם ודואגים מההתחלה עד הסוף לכל מחדל או אתגר, לא מובן מאליו במיוחד בריבוי החברות שיש היום שיש אנשים כאלה שעושים את העבודה שלהם נטו מאהבה!

אתי ויעקב רואס